Nástěnná lampa černá 32 cm IP44 – Cascada

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98696 Naše nástěnné svítidlo Cascada si přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě... více informací »
Nástěnná lampa černá 32 cm IP44 - Cascada
Značka: QAZQA
805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98696 Naše nástěnné svítidlo Cascada si přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98696
Naše nástěnné svítidlo Cascada si přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě vypadajícím povrchem z plastu s ocelí přináší lampa hravý akcent. Má integrovaný LED modul s výkonem 470 lumenů a 3000 Kelvinů; toto nástěnné svítidlo poskytuje v koupelně teplé bílé světlo. Perfektní, abyste se na celý den připravili! Poznámka: tato lampa není stmívatelná, a proto je opravdu vhodná pro funkční použití. Nástěnné svítidlo Cascada si můžete užívat v průměru díky 30 000 hodinám hoření. Lampa má délku 32 cm, hloubku 7,2 cm a výšku 5 cm. S krytím IP44 odolným proti stříkající vodě. Potřebujete nadčasovou koupelnovou lampu? Tato Cascada splňuje vaše očekávání!
Diskontní výrobek lze nakoupit rovnou tu na našich stránkách umístěný v kategorii nastenna svitidla! Nyní můžete získat unikátní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze.

Nejprodávanější produkt Nástěnná lampa černá 32 cm IP44 - Cascada snadno pořídíte zde teď právě za výhodnou cenu! Cena od 1309.00 korun 805 Kč.