Nástěnná lampa bílá s dálkovým ovládáním vč. LED – Neon Love

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93852 Skutečná ukázka, naše nástěnná lampa Neon Love! Úplně moderní s kývnutím na známé... více informací »
Nástěnná lampa bílá s dálkovým ovládáním vč. LED - Neon Love
Značka: QAZQA
1 809 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93852 Skutečná ukázka, naše nástěnná lampa Neon Love! Úplně moderní s kývnutím na známé...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93852
Skutečná ukázka, naše nástěnná lampa Neon Love! Úplně moderní s kývnutím na známé neonové osvětlení. Tento výrobce atmosféry, který je vybaven veselou barvou a tvarem ditto, vám poskytne maximální požitek! QAZQAx Stříbrná modrá kolekce! Věrní čtenáři blogu Silver Blue tento neon často viděli prostřednictvím svých kanálů sociálních médií. Anki a Casper navrhli vlastní neonovou lampu ve tvaru slova „Love“. Kdykoli byl na obrázku neon, byla Anki zaplavena otázkami, kde ji koupila. Nyní je tato jedinečná lampa „Love“ opravdu na prodej, což umožnila samotná Anki! Stmívatelná lampa je vysoká 40 cm a široká 62 cm. Můžete jej zapínat a vypínat pomocí dálkového ovladače, ale můžete jej také ztlumit. Poskytuje 365 lumenů a až 50 000 hodin hoření prostřednictvím nevyměnitelné LED. Pořiďte si nyní tento poutač a užijte si ve svém interiéru trochu lásky navíc!
Tento vynikající kousek Nástěnná lampa bílá s dálkovým ovládáním vč. LED – máte možnost nakoupit zrovna tady na našich stránkách v sekci nastenna svitidla. Získejte ještě podobné výrobky ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu.

Hodně žádaný kousek Nástěnná lampa bílá s dálkovým ovládáním vč. LED - Neon Love od skvělého a známého výrobce QAZQA pohodlně pořídíte zrovna dneska pořád výhodně. Akční cena již od 1 809 Kč.