Nástěnná lampa bílá 17,5 cm vč. LED IP65 – Batt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96788 Minimalistická lampa, ale tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha... více informací »
Nástěnná lampa bílá 17
Značka: QAZQA
895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96788 Minimalistická lampa, ale tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96788
Minimalistická lampa, ale tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha místnostech, s hodnotou IP IP65, toto nástěnné svítidlo lze použít i v koupelně, ale stejně snadno i venku. Venkovní lampa nejvyšší kvality vyrobená z vysoce kvalitního hliníku s práškovým polyesterovým lakováním v bílé barvě. Nástěnné svítidlo Batt je vybaveno dvěma nevyměnitelnými LED moduly se spoustou světla s nízkou spotřebou. Ty mají celkem 6 Wattů, 400 lumenů a 3000 Kelvinů. Batt má také v průměru 30 000 hodin hoření. Lampa má hloubku 3 cm, výšku 9 cm a šířku 17,5 cm. Díky kombinaci kvality, designu, hospodárnosti a velkého světelného výkonu je tato lampa vhodná pro mnoho aplikací, uvnitř i venku, takže je ideální!
Hodně žádaný kus získáte mimo jiné tu na našem webu v populární kategorii venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této kategorie za super cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka QAZQA vás obohatí o prvotřídní produkty.

Zlevněný výrobek Nástěnná lampa bílá 17,5 cm vč. LED IP65 - Batt od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA můžete sehnat zde nyní až neuvěřitelně levně. Ve skvělé akci za 895 Kč.