Nástěnná lampa antracit 11,5 cm vč. LED IP65 – Batt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96786 Minimalistická lampa, ale tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha... více informací »
Nástěnná lampa antracit 11
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96786 Minimalistická lampa, ale tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96786
Minimalistická lampa, ale tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha místnostech, s hodnotou IP IP65, toto nástěnné svítidlo lze použít i v koupelně, ale stejně snadno i venku. Venkovní lampa nejvyšší kvality vyrobená z vysoce kvalitního hliníku s práškovým polyesterovým lakováním v tmavě šedé (antracitové) barvě. Nástěnné svítidlo Batt je vybaveno dvěma nevyměnitelnými LED moduly se spoustou světla s nízkou spotřebou. Ty mají celkem 6 Wattů, 400 lumenů a 3000 Kelvinů. Batt má také 30 000 hodin hoření. Lampa má hloubku 3 cm, výšku 9 cm a šířku 11,5 cm. Díky kombinaci kvality, designu, hospodárnosti a velkého světelného výkonu je tato lampa vhodná pro mnoho aplikací, uvnitř i venku, takže je ideální!
Tento akční a ve slevě produkt lze pořídit v pohodě tu na našem webu v rubrice venkovni nastenne svetlo! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této populární kategorie za super ceny! Tato vyjímečná značka QAZQA dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Často hledaný produkt Nástěnná lampa antracit 11,5 cm vč. LED IP65 - Batt od skvělé a známé značky QAZQA můžete sehnat tady teď za super peníze! V současnosti za 775 Kč.