Nastavitelná bodová mosaz nastavitelná – Michael

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103932 Spot Michael je designový kousek do vašeho interiéru. Jeho jedinečný design zajišťuje, že... více informací »
Nastavitelná bodová mosaz nastavitelná - Michael
Značka: QAZQA
669 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103932 Spot Michael je designový kousek do vašeho interiéru. Jeho jedinečný design zajišťuje, že...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103932
Spot Michael je designový kousek do vašeho interiéru. Jeho jedinečný design zajišťuje, že okamžitě přitahuje pozornost v místnosti. Je nastavitelný, což je velmi pohodlné. Vy se rozhodnete, kam chcete, aby osvětlení svítilo. Michael je vyroben z oceli a povrchově upraven mosazí. To z něj dělá nadčasové místo. Má výšku 10,6 cm, délku 11,4 cm a šířku 11 cm. Montážní deska má průměr 5,5 cm. Spot doplníte světelným zdrojem s výbojkou GU10 (max. 50 W). Nezapomeňte si je také objednat. Michael je stmívatelný pomocí externího stmívače (exkluzivní). Toto designové místo vypadá skvěle v obývacím pokoji, hale nebo jídelně. Dopřejte svému interiéru stylový nádech s Michaelem.
Kvalitní produkt Nastavitelná bodová mosaz nastavitelná – Michael máte možnost získat bezstarostně tady na webu umístěný v sekci bodova svetla. Nyní můžete získat unikátní produkty z naší rubriky za výborné peníze! Přední výrobce QAZQA poskytuje vynikající zboží A to ještě není vše!

Hodně prodávaný produkt Nastavitelná bodová mosaz nastavitelná - Michael od přední společnosti QAZQA najdete v aktuální nabídce skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 669 Kč.