Naklápěcí kulaté průmyslové bodové kulaté – Jeany 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93277 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Naklápěcí kulaté průmyslové bodové kulaté - Jeany 3
Značka: QAZQA
469 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93277 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93277
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 11 cm a průměr 20 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou GU10 (každý max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S Jeany 3 nechejte světlo svítit tam, kde je to potřeba. Tento výjimečný kus pořídíte právě teď tady na našem webu v oblíbené rubrice bodova svetla. Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Tento velmi oblíbený výrobek Naklápěcí kulaté průmyslové bodové kulaté - Jeany 3 od skvělé značky QAZQA seženete v naší nabídce za báječnou cenu. Ceny již od 469 Kč.