Moderní železniční systém se 3 body, 1fázová černá – Gissi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92820 Tento systém kolejnic se třemi elegantními kulatými kolejnicovými body je hodným doplňkem vašeho interiéru!... více informací »
Moderní železniční systém se 3 body
Značka: QAZQA
1 245 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92820 Tento systém kolejnic se třemi elegantními kulatými kolejnicovými body je hodným doplňkem vašeho interiéru!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92820
Tento systém kolejnic se třemi elegantními kulatými kolejnicovými body je hodným doplňkem vašeho interiéru! Díky svému modernímu charakteru a elegantnímu vzhledu se tato kolejnicová místa perfektně hodí do moderního interiéru. Lampa je 100 cm dlouhá a 16 cm vysoká, spoty se hodí pro spoty GU10 (max. 50 W), které je třeba ještě objednat. Bodová světla jsou také nastavitelná a vhodná pro použití v kombinaci s externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Jedná se o 1fázové body, což znamená, že všechny zdroje světla na kolejnici jsou ovládány společně, a proto jsou vždy vypnuty nebo zapnuty společně. Nečekejte déle a získejte tuto profesionální aplikaci hned teď. Pak je váš interiér opravdu kompletní!

Ve slevě tento produkt Moderní železniční systém se 3 body, 1fázová černá - Gissi od našeho známého výrobce QAZQA můžete získat zrovna dneska za akční cenu. Nyní nakoupíte za 1 245 Kč.