Moderní železniční systém se 3 body, 1fázová bílá – Jeany

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98359 Jeany je řešením pro krásné osvětlení ve vašem interiéru. Jedná se o železniční systém, který vám... více informací »
Moderní železniční systém se 3 body
Značka: QAZQA
1 919 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98359 Jeany je řešením pro krásné osvětlení ve vašem interiéru. Jedná se o železniční systém, který vám...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98359
Jeany je řešením pro krásné osvětlení ve vašem interiéru. Jedná se o železniční systém, který vám umožní určit, kde chcete své světelné body. Jedná se o bod fáze 1, což znamená, že všechny tři body na kolejnici jsou ovládány společně, a proto jsou vždy vypnuty nebo zapnuty společně. Bílá barva je velmi nadčasová. Lampa má výšku 13 cm a šířku 3,5 cm. Montážní deska má výšku 2 cm, délku 100 cm a šířku 3,5 cm. Stínidlo má průměr 3,5 cm a délku 5 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 50 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Získejte Jeany hned a dokončete ho!
Hodně prodávaný produkt máte možnost koupit bez problémů na našich stránkách umístěný v rubrice listove osvetleni. Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce QAZQA pro vás připravuje top výrobky Vždyť to vidíte sami.

Akční a ve slevě produkt Moderní železniční systém se 3 body, 1fázová bílá - Jeany pocházející od značky QAZQA můžete koupit tady nyní za výborné peníze. Teď v akci 1 919 Kč.