Moderní železniční systém se 3 body, 1fázová bílá – Gissi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92819 Tento systém kolejnic se třemi elegantními kulatými kolejnicovými body je hodným doplňkem vašeho interiéru!... více informací »
Moderní železniční systém se 3 body
Značka: QAZQA
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92819 Tento systém kolejnic se třemi elegantními kulatými kolejnicovými body je hodným doplňkem vašeho interiéru!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92819
Tento systém kolejnic se třemi elegantními kulatými kolejnicovými body je hodným doplňkem vašeho interiéru! Díky svému modernímu charakteru a elegantnímu vzhledu se tato kolejnicová místa perfektně hodí do moderního interiéru. Lampa je 100 cm dlouhá a 16 cm vysoká, spoty se hodí pro spoty GU10 (max. 50 W), které je třeba ještě objednat. Bodová světla jsou také nastavitelná a vhodná pro použití v kombinaci s externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Jedná se o 1fázové body, což znamená, že všechny zdroje světla na kolejnici jsou ovládány společně, a proto jsou vždy vypnuty nebo zapnuty společně. Nečekejte déle a získejte tuto profesionální aplikaci hned teď. Pak je váš interiér opravdu kompletní!
Nejprodávanější produkt Moderní železniční systém se 3 je k sehnání snadno na našich stránkách v sekci listove osvetleni! Vyhledejte si zlevněné zboží z naší sekce v akci. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA má na skladě vysoce kvalitní zboží. To není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Moderní železniční systém se 3 body, 1fázová bílá - Gissi od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA můžete sehnat právě dnes za výhodné peníze! Nabídky od 1 299 Kč.