Moderní železniční systém s 5 místy, 1fázová černá – Jeany

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98362 Jeany je řešením pro krásné osvětlení ve vašem interiéru. Jedná se o železniční systém, který vám... více informací »
Moderní železniční systém s 5 místy
Značka: QAZQA
2 649 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98362 Jeany je řešením pro krásné osvětlení ve vašem interiéru. Jedná se o železniční systém, který vám...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98362
Jeany je řešením pro krásné osvětlení ve vašem interiéru. Jedná se o železniční systém, který vám umožní určit, kde chcete své světelné body. Jedná se o bod fáze 1, což znamená, že všech pět míst na kolejnici je ovládáno společně, a proto je vždy vypnuto nebo zapnuto společně. Díky černé barvě je velmi moderní a elegantní. Má celkovou délku 200 cm a hloubku 100 cm. Těchto 5 skvrn má průměr 3,5 cm. Doplňte Jeany 5 světelnými zdroji GU10 (každý max. 50 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru doma nebo v kanceláři. Získejte Jeany hned teď a dodejte svému domovu dotek! Tento velmi žádaný výrobek Moderní železniční systém s 5 místy, 1fázová černá – jde sehnat prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii listove osvetleni. Najděte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě kus Moderní železniční systém s 5 místy, 1fázová černá - Jeany od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze nakoupit v naší internetové nabídce v akci. Právě nyní za skvělou cenu 2 649 Kč.