Moderní železniční systém černý s 5 místy 1fázový – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94923 Tento železniční systém Jeana s pěti moderními železničními skvrnami je hodným doplňkem... více informací »
Moderní železniční systém černý s 5 místy 1fázový - Jeana
Značka: QAZQA
3 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94923 Tento železniční systém Jeana s pěti moderními železničními skvrnami je hodným doplňkem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94923
Tento železniční systém Jeana s pěti moderními železničními skvrnami je hodným doplňkem vašeho interiéru! Tyto železniční skvrny se perfektně hodí k novému trendu životního stylu „Modern Clean“. Lampa je 286 cm dlouhá a 12 cm vysoká. Montážní deska má délku 286 cm a šířku 3,3 cm, spoty se hodí pro světelné zdroje GU10 (max. 50 W), které je třeba objednat zvlášť. Bodová světla jsou nastavitelná a vhodná pro použití v kombinaci s externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Můžete se rozhodnout pro přímou kolejnici, ale máte také možnost vytvářet křivky. Jedná se o 1fázové body, což znamená, že všechny zdroje světla na kolejnici jsou ovládány společně, a proto jsou vždy tlumené nebo zapnuté společně. Už nečekejte a pořiďte si tuto krásnou lampu hned teď. Pak je váš interiér opravdu kompletní!
Tento nejprodávanější kousek Moderní železniční systém černý s 5 místy 1fázový lze pořídit bezstarostně tady u nás zařazený v kategorii nezařazené! Nyní koupíte oblíbené produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze!

Hodně oblíbený produkt Moderní železniční systém černý s 5 místy 1fázový - Jeana od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete sehnat teď skutečně levně. Aktuálně výhodně za 3 299 Kč.