Moderní závěsná lampa zlatá vč. LED 5 světel – Kiko

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103835 Jak útulná závěsná lampa je Kiko! Těchto 5 světelných bodů vypadá jako svíčky... více informací »
Moderní závěsná lampa zlatá vč. LED 5 světel - Kiko
Značka: MTK Leuchten
6 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103835 Jak útulná závěsná lampa je Kiko! Těchto 5 světelných bodů vypadá jako svíčky...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103835
Jak útulná závěsná lampa je Kiko! Těchto 5 světelných bodů vypadá jako svíčky visící ze svítidla. Závěsná lampa je vyrobena z hliníku a je opatřena černou barvou se zlatem. Má délku 98 cm a šířku 8 cm. Je výškově nastavitelný, minimálně 38,5 cm a maximálně 155 cm. Šňůra má délku 146,5 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 34 cm a šířku 8 cm. Každá zlatá čepice má průměr 4 cm a výšku 4,5 cm. LED je integrována do svítidla a má světelný výkon 2 000 lumenů a 2 700 Kelvinů. To dodává závěsné lampě spoustu extra teplého bílého světla. LED je také stmívatelná pomocí třístupňového stmívače. To znamená, že když stisknete vlastní vypínač, jakmile získáte 100% (plné) světla, podruhé 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Kiko je perfektní závěsná lampa nad jídelní stůl nebo do kanceláře. Dopřejte svému interiéru atmosférickou podporu pomocí závěsné lampy Kiko!
Tento velmi oblíbený produkt Moderní závěsná lampa zlatá vč. LED 5 světel – Kiko lze získat taky tu v kategorii zavesna svitidla. Máme pro vás podobné zboží z této populární sekce za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další prověřené zboží značky MTK Leuchten. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Moderní závěsná lampa zlatá vč. LED 5 světel - Kiko od dodavatele kvalitních produktů MTK Leuchten je k dispozici nyní napořád výhodně. Nyní zakoupíte za 6 369 Kč.