Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 5-světel – Coby

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104772 Zabodujte moderní závěsné svítidlo s Coby. Tato lampa je vyrobena ze zlaté oceli s opálovým sklem. Má... více informací »
Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 5-světel - Coby
Značka: QAZQA
3 235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104772 Zabodujte moderní závěsné svítidlo s Coby. Tato lampa je vyrobena ze zlaté oceli s opálovým sklem. Má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104772
Zabodujte moderní závěsné svítidlo s Coby. Tato lampa je vyrobena ze zlaté oceli s opálovým sklem. Má průměr 55 cm a je výškově nastavitelný s minimální výškou 54 cm a maximální výškou 144 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. 5 požadovaných světelných zdrojů G9 ještě není součástí dodávky, ale lze je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Vyberte si tu správnou atmosféru s externím stmívačem, protože tato lampa je stmívatelná. Získejte stylové závěsné svítidlo do svého domova s tímto Cody.

Oblíbený produkt Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 5-světel - Coby od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA snadno pořídíte nyní ve výhodné akci! Výhodně za skvělou cenu 3 235 Kč.