Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED – Riley

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97266 Riley je ve vašem moderním interiéru úplně jako doma. Zavěste jej nad svůj jídelní stůl... více informací »
Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED - Riley
Značka: QAZQA
3 219 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97266 Riley je ve vašem moderním interiéru úplně jako doma. Zavěste jej nad svůj jídelní stůl...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97266
Riley je ve vašem moderním interiéru úplně jako doma. Zavěste jej nad svůj jídelní stůl nebo do svého obývacího pokoje a hned máte doma poutadlo. Má délku 100 cm a šířku 10 cm. Lampa je výškově nastavitelná: minimálně 70 cm a maximálně 125 cm. Montážní deska má délku 23 cm a šířku 6 cm. V průměru vydrží lampa 30 000 hodin hoření. Díky 2400 lumenům a 2700 Kelvinům vyzařuje teplé bílé světlo. Poznámka: tato lampa není stmívatelná. Dokončete svůj domov s touto Riley. Tento kvalitní a levný produkt Moderní závěsná lampa z oceli je k dostání ještě na stránkách v populární kategorii zavesna svitidla. Nyní koupíte vyjímečné zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED - Riley od výrobce se zárukou kvality QAZQA je k sehnání teď extra výhodně. V akci za cenu 3 219 Kč.