Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED a stmívače – Paulina

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98154 Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní závěsná lampa, která se hodí do každého moderního... více informací »
Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED a stmívače - Paulina
Značka: Paul Neuhaus
4 389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98154 Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní závěsná lampa, která se hodí do každého moderního...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98154
Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní závěsná lampa, která se hodí do každého moderního interiéru. Lampa má celkovou výšku 125 cm. Celková šířka této lampy je 110 cm. Montážní deska má délku 34,5 cm. Tato Paulina má dva světelné body s integrovanou LED. Paulina vydrží dlouho díky 20 000 hodinám hoření, kterých může tato lampa dosáhnout. S 1900 lumeny a 3000 Kelviny poskytuje vašemu interiéru teplé bílé světlo. Lampu můžete ztlumit, aby byla večer mimořádně útulná. Stmívač je zabudován do stropního svítidla. Lampu lze stmívat vypínačem. Když kliknete na lampu, lampa okamžitě nepřetržitě zhasne. Jakmile vypnete a znovu zapnete vypínač, lampa zůstane rozsvícená v poslední zvolené poloze stmívání. Poskytněte Paulině elegantní interiér!
Unikátní produkt Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED a můžete dostat pohodlně tady na webu ve známé rubrice zavesna svitidla! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této kategorie za nejlepší ceny. To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Paul Neuhaus. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Moderní závěsná lampa z oceli včetně LED a stmívače - Paulina od přední společnosti Paul Neuhaus k dostání právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 4 389 Kč.