Moderní závěsná lampa ocelová 5světelná – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103900 Závěsná lampa Jeana dodá vašemu interiéru elegantní vzhled. Jeho ocelová barva dodává... více informací »
Moderní závěsná lampa ocelová 5světelná - Jeana
Značka: QAZQA
1 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103900 Závěsná lampa Jeana dodá vašemu interiéru elegantní vzhled. Jeho ocelová barva dodává...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103900
Závěsná lampa Jeana dodá vašemu interiéru elegantní vzhled. Jeho ocelová barva dodává více světla a dává prostoru otevřený vzhled. Jeana je vyrobena z oceli a zachovala si původní barvu. Má délku 80 cm a šířku 8 cm. Závěsná lampa je výškově nastavitelná, minimálně 52,5 cm a maximálně 172,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 80 cm a šířku 8 cm. Šňůra má délku 150 cm. Každá z ocelových trubek má průměr 5,4 cm a výšku 20 cm. Dokončete Jeana s 5 světelnými zdroji, každý s kováním GU10 (max. 35 W). Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Krásná závěsná lampa nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do kanceláře. Jeana dotváří váš interiér! Designový produkt jde sehnat zrovna tady na stránkách ve známé kategorii zavesna svitidla! Podívejte se na podobné produkty z této populární kategorie za super ceny! Věhlasný výrobce QAZQA má v nabídce prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Moderní závěsná lampa ocelová 5světelná - Jeana od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA jednoduše můžete najít zrovna dneska pořád výhodně! Stojí teď u nás 1 785 Kč.