Moderní závěsná lampa mosazná s kouřovým sklem 50 cm – kulička

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94890 Fantasticky navržená závěsná lampa, tento nadčasový design vytvoří ve vaší domácnosti... více informací »
Moderní závěsná lampa mosazná s kouřovým sklem 50 cm - kulička
Značka: QAZQA
5 235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94890 Fantasticky navržená závěsná lampa, tento nadčasový design vytvoří ve vaší domácnosti...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94890
Fantasticky navržená závěsná lampa, tento nadčasový design vytvoří ve vaší domácnosti nebo kanceláři velmi elegantní a atmosférický efekt. Popusťte uzdu své fantazii s elegantními závěsnými lampami Ball! Tento míč je zcela v souladu s nejnovějšími trendy s kouřovými skly a mosaznými detaily. Tento design je k dispozici v různých velikostech, takže je můžete také spojit dohromady a vytvořit chladnou dynamickou kompozici s několika lampami. Lampa má výšku 170 cm a průměr 50 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Šňůra má délku 115 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vyberte si doma útulnou atmosféru s touto závěsnou lampou. Levný produkt jde koupit právě tu na našich stránkách v kategorii zavesna svitidla! Nyní najdete zlevněné kousky ve zmíněné sekci v bezva akci!

Vynikající produkt Moderní závěsná lampa mosazná s kouřovým sklem 50 cm - kulička od dodavatele s dobrým jménem QAZQA pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách napořád výhodně. Akční cena již od 5 235 Kč.