Moderní závěsná lampa mosazná s kouřovým sklem 30 cm – kulička

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94892 Fantasticky navržená závěsná lampa, tento nadčasový design vytvoří ve vaší domácnosti... více informací »
Moderní závěsná lampa mosazná s kouřovým sklem 30 cm - kulička
Značka: QAZQA
2 605 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94892 Fantasticky navržená závěsná lampa, tento nadčasový design vytvoří ve vaší domácnosti...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94892
Fantasticky navržená závěsná lampa, tento nadčasový design vytvoří ve vaší domácnosti nebo kanceláři velmi elegantní a atmosférický efekt. Popusťte uzdu své fantazii s elegantními závěsnými lampami Ball! Tento míč je zcela v souladu s nejnovějšími trendy s kouřovými skly a mosaznými detaily. Tento design je k dispozici v různých velikostech, takže je můžete také spojit dohromady a vytvořit chladnou dynamickou kompozici s několika lampami. Lampa má výšku 140 cm a průměr 40 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Šňůra má délku 90 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vyberte si doma útulnou atmosféru s touto závěsnou lampou.
Výjimečný a žádaný produkt Moderní závěsná lampa mosazná je k získání bezprostředně tu zařazený v sekci zavesna svitidla! Nyní si můžete koupit další produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel QAZQA vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Zlevněný výrobek Moderní závěsná lampa mosazná s kouřovým sklem 30 cm - kulička od značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete sehnat momentálně v akci! Akční ceny již od 2 605 Kč.