Moderní závěsná lampa dřevo včetně LED 3stupňové stmívatelné – Holz

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103834 Jednoduchý design, ale to neznamená, že je Holz o nic méně krásný. Je to právě... více informací »
Moderní závěsná lampa dřevo včetně LED 3stupňové stmívatelné - Holz
Značka: MTK Leuchten
7 729 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103834 Jednoduchý design, ale to neznamená, že je Holz o nic méně krásný. Je to právě...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103834
Jednoduchý design, ale to neznamená, že je Holz o nic méně krásný. Je to právě proto, že je to tak jednoduché, že je to silná lampa. Závěsná lampa je vyrobena ze dřeva s hliníkem. Má délku 98 cm a šířku 80 cm. Je výškově nastavitelný, minimálně 39 cm a maximálně 150 cm. Šňůra má délku 141 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 34 cm a šířku 8 cm. Dřevěné stínítko má výšku 5 cm a šířku 4,5 cm. Holz je dodáván včetně LED osvětlení. Má světelný výkon 3600 lumenů a 2700 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou velmoc! Naštěstí je lampa také stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když stisknete vlastní spínač světla, jakmile získáte 100% (plné) světlo, podruhé získáte 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Holz vydrží v průměru 40 000 hodin hoření. Holz vytváří atmosféru ve vašem obývacím pokoji, kanceláři nebo jídelně. To je to, co hledáte! Tento kvalitní a levný výrobek Moderní závěsná lampa dřevo včetně LED 3stupňové stmívatelné – Holz je dostupný právě teď tady na stránkách umístěný v rubrice zavesna svitidla! Získejte vyjímečné kusy ze zmíněné sekce za super ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele MTK Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce MTK Leuchten pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Tento velmi oblíbený kus Moderní závěsná lampa dřevo včetně LED 3stupňové stmívatelné - Holz od našeho známého výrobce MTK Leuchten snadno získáte na našich stránkách za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 7 729 Kč.