Moderní závěsná lampa černé 6žilové kroucené kabely – Facile

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97330 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se... více informací »
Moderní závěsná lampa černé 6žilové kroucené kabely - Facile
Značka: QAZQA
1 359 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97330 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97330
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné kouzlo, které s sebou přináší řada Facil. K dispozici ve výběru různých barev a variant. Lampa vyniká díky šesti tvarovkám otočeným kolem svítidla. Hravý design byl sestaven velmi elegantním způsobem, který vypadá super elegantně a dává každé místnosti to trochu kouzla navíc! Prostě perfektní produkt! Lampa má délku 150 cm, minimální výšku 40 cm a maximální výšku 80 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm. Lampu zakončíte šesti světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Přineste atmosféru do vašeho domova pomocí závěsné lampy Facile!

Oblíbený výrobek Moderní závěsná lampa černé 6žilové kroucené kabely - Facile od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete dostat online v akci. Výhodně za 1 359 Kč.