Moderní závěsná lampa černé 6 světel – Facile

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97328 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné... více informací »
Moderní závěsná lampa černé 6 světel - Facile
Značka: QAZQA
1 739 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97328 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97328
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné kouzlo, které s sebou přináší řada Facil. K dispozici ve výběru různých barev a variant. Hravý design byl sestaven velmi elegantním způsobem, který vypadá super elegantně a dává každé místnosti to trochu kouzla navíc! Prostě perfektní produkt! Lampa má délku 100 cm, šířku 24 cm a výšku 140 cm. Montážní deska má průměr 11 cm. Lampu zakončíte šesti světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Přineste atmosféru do vašeho domova pomocí závěsné lampy Facile!
Tento výjimečný produkt je k získání aktuálně tu v populární kategorii zavesna svitidla. Nyní najdete unikátní zboží ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA má v nabídce vynikající produkty Nebojte, máme toho více, mrkněte na další skvělé produkty značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný výrobek Moderní závěsná lampa černé 6 světel - Facile od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA můžete najít momentálně na našich stránkách za extra cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 739 Kč.