Moderní závěsná lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné – U-Tube

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103829 Tato moderní závěsná lampa U-Tube je skutečným doplňkem vašeho interiéru. Jeho... více informací »
Moderní závěsná lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné - U-Tube
Značka: QAZQA
1 519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103829 Tato moderní závěsná lampa U-Tube je skutečným doplňkem vašeho interiéru. Jeho...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103829
Tato moderní závěsná lampa U-Tube je skutečným doplňkem vašeho interiéru. Jeho elegantní design zajišťuje, že je zcela pohlcen životním stylem. Pěkné na lampě je, že je magnetická, takže na ni můžete lepit fotografie, post-it a karty. Závěsná lampa je vyrobena z oceli a je opatřena černou barvou. Má délku 90 cm a šířku 8 cm. Je výškově nastavitelný, minimálně 40 cm a maximálně 130 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 70 cm a šířku 8 cm. Šňůra má délku 120 cm. U-Tube je vybaven nevyměnitelným LED osvětlením. Má světelný výkon 2800 lumenů a 2700 Kelvinů, což z něj činí skutečnou elektrárnu! Osvětlení je stmívatelné pomocí třístupňového stmívače na vlastním vypínači. To znamená, že když jednou stisknete vlastní vypínač, získáte 100% světla. Podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (okolní) osvětlení. Tímto způsobem si vždy sami určíte požadovanou atmosféru! Tato závěsná lampa se perfektně hodí do jídelny nebo kanceláře. Udělejte pokoj osobním pomocí závěsné lampy U-Tube.Oblíbený a akční produkt Moderní závěsná lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné – U-Tube můžete koupit jednoduše na našich stránkách zařazený v sekci zavesna svitidla. Nyní můžete získat unikátní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. Oblíbená značka QAZQA poskytuje kvalitní produkty Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Moderní závěsná lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné - U-Tube pocházející od značky QAZQA snadno pořídíte právě teď v naší nabídce trvale výhodně. Právě lze objednat jen za 1 519 Kč.