Moderní závěsná lampa černá se zlatem – Depeche-Jacob

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97268 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem.... více informací »
Moderní závěsná lampa černá se zlatem - Depeche-Jacob
Značka: QAZQA
1 379 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97268 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97268
Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem. Depeche-Jacob má na hliníku chladnou černou povrchovou úpravu. Stínidlo má zlatou povrchovou úpravu, která vytváří krásný světelný efekt, když je lampa zapnutá. Zavěste si ji do kuchyně, jídelny, haly nebo obývacího pokoje a okamžitě máte doma poutač. Depeche-Jacob má celkovou výšku 150 cm a průměr 19 cm. Během instalace můžete délku zkrátit. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Průměr stínidla je 19 cm. Tuto závěsnou lampu zakončíte zdrojem světla maximálně 60 W, který se vejde do svítidla E27. Můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tuto lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Dopřejte svému interiéru moderní nádech s Depeche-Jacobem: samo o sobě dost působivé, ještě působivější v kombinaci s jinými závěsnými lampami ze série Depeche. K dispozici také v bílé barvě.
Levný výrobek naleznete bezprostředně tady na webu v rubrice zavesna svitidla! Pořiďte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA prodává vysoce kvalitní výrobky Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více kousků od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Moderní závěsná lampa černá se zlatem - Depeche-Jacob originál od výrobce QAZQA naleznete aktuálně za zcela nejnižší cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 379 Kč.