Moderní závěsná lampa černá – Lofty

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98295 Jsme zamilovaní do závěsné lampy Lofty. Jednoduchá a elegantní lampa. Krásné nad jídelním stolem, v... více informací »
Moderní závěsná lampa černá - Lofty
Značka: QAZQA
2 049 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98295 Jsme zamilovaní do závěsné lampy Lofty. Jednoduchá a elegantní lampa. Krásné nad jídelním stolem, v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98295
Jsme zamilovaní do závěsné lampy Lofty. Jednoduchá a elegantní lampa. Krásné nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo v hale jako poutač. Lampa je zakončena v nadčasové černé barvě se zlatým vnitřkem stínidel. Tento zlatý nádech vytváří večer pěkný světelný efekt. Je výškově nastavitelný. Minimální výška 70,5 cm a maximálně 200 cm. Má délku 190 cm. Čepice mají průměr 38 cm. Doplňte svoji závěsnou lampu Lofty dvěma světelnými zdroji, které se vejdou do svítidla E27 (každý max. 60 W). Lampa je také stmívatelná; vytvořte s závěsnou lampou Lofty útulnou atmosféru. Tento velmi oblíbený produkt Moderní závěsná lampa černá máte možnost sehnat teď na našich stránkách v rubrice zavesna svitidla! Máme pro vás vyjímečné produkty z této kategorie na pár kliknutí! Známý dodavatel QAZQA pro své zákazníky dodává top produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Hodně žádaný produkt Moderní závěsná lampa černá - Lofty od dodavatele zboží QAZQA pohodlně získáte u nás teď za příznivou cenu! Nyní nakoupíte za 2 049 Kč.