Moderní závěsná lampa černá IP44 – Jarra

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99119 Moderní, nadčasová závěsná lampa. Vaše terasa dostane elegantní lampu. Tuto lampu lze... více informací »
Moderní závěsná lampa černá IP44 - Jarra
Značka: QAZQA
1 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99119 Moderní, nadčasová závěsná lampa. Vaše terasa dostane elegantní lampu. Tuto lampu lze...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99119
Moderní, nadčasová závěsná lampa. Vaše terasa dostane elegantní lampu. Tuto lampu lze také perfektně umístit do koupelny. Je krásně dokončen v černé barvě a čirém skle. Díky čirému sklu je zdroj světla v přípravku jasně viditelný. Poznámka: Jarra je dodávána bez zdroje světla. Proto si vyberte dekorativní variantu, která se hodí k armatuře E27 (max. 40 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače; tak si večer uděláte extra útulný pod terasou nebo ve své koupelně. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný proti stříkající vodě. Tato Jarra je výškově nastavitelná: minimálně 55,5 cm a maximální výška 150 cm. Montážní deska má průměr 11,8 cm. Styl a třída s touto Jarrou.
Tento akční produkt můžete získat ještě tu v populární kategorii venkovni zavesna svitidla! Mrkněte na kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu. Tento výrobce QAZQA svým zákazníkům dodává špičkový sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé zboží od značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Moderní závěsná lampa černá IP44 - Jarra od značky se skvělou pověstí QAZQA seženete momentálně v naši nabídce opravdu výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 1 169 Kč.