Moderní závěsná lampa černá 5 -světlá – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103898 Závěsná lampa Jeana dodá vašemu interiéru moderní vzhled. Jeho černá barva zajistí, že... více informací »
Moderní závěsná lampa černá 5 -světlá - Jeana
Značka: QAZQA
3 599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103898 Závěsná lampa Jeana dodá vašemu interiéru moderní vzhled. Jeho černá barva zajistí, že...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103898
Závěsná lampa Jeana dodá vašemu interiéru moderní vzhled. Jeho černá barva zajistí, že se hodí do každého interiéru. Jeana je vyrobena z oceli a dokončena v černé barvě. Má délku 80 cm a šířku 8 cm. Závěsná lampa je výškově nastavitelná, minimálně 52,5 cm a maximálně 172,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 80 cm a šířku 8 cm. Šňůra má délku 150 cm. Každá z černých trubek má průměr 5,4 cm a výšku 20 cm. Dokončete Jeana s 5 světelnými zdroji, každý s kováním GU10 (max. 35 W). Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Krásná závěsná lampa nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do kanceláře. Jeana dotváří váš interiér!
Tento vynikající výrobek jde získat pohodlně tu v rubrice zavesna svitidla! Získejte skvělé produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás více produktů od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Moderní závěsná lampa černá 5 -světlá - Jeana od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA pohodlně získáte momentálně za rozumné peníze. Ceny již od 3 599 Kč.