Moderní závěsná lampa černá 100 cm 5-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103127 Páni, co je atraktivní závěsná lampa v Aténách! Kombinace černé oceli a kouřového skla... více informací »
Moderní závěsná lampa černá 100 cm 5-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
2 885 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103127 Páni, co je atraktivní závěsná lampa v Aténách! Kombinace černé oceli a kouřového skla...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103127
Páni, co je atraktivní závěsná lampa v Aténách! Kombinace černé oceli a kouřového skla dodává závěsné lampě tajemný a teplý vzhled. Závěsná lampa má délku 100 cm, šířku 10 cm a je výškově nastavitelná, maximálně 160 cm a minimálně 52,5 cm. Šňůra má délku 163,5 cm. Skleněné kuličky mají průměr 10 cm. Athény jsou vybaveny pěti světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si to tedy objednat! Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Kouřové sklo závěsné lampy vytváří v místnosti příjemnou a útulnou atmosféru. Krásná závěsná lampa nad jídelní stůl, v obývacím pokoji nebo v kanceláři. Athény se snadno přizpůsobí prostoru. Perfektní atmosférická závěsná lampa!Tento levný produkt Moderní závěsná lampa černá 100 cm 5-světlo s kouřovým jde koupit ještě na našich stránkách v oblíbené rubrice zavesna svitidla! Nyní si můžete pořídit další výrobky z této sekce jednoduše online! To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka QAZQA dlouhodobě prodává prvotřídní produkty Nakupujte výhoděn u nás!

Unikátní produkt Moderní závěsná lampa černá 100 cm 5-světlo s kouřovým sklem - Atény od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA lze nakoupit již dnes za výprodejovou cenu. Ceny již od 2 885 Kč.