Moderní závěsná lampa bílá se stínidlem 45 cm tupá – Combi 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94162 Hledáte moderní závěsnou lampu se stínidlem? Pak je závěsná lampa Combi 1 určitě pro... více informací »
Moderní závěsná lampa bílá se stínidlem 45 cm tupá - Combi 1
Značka: QAZQA
729 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94162 Hledáte moderní závěsnou lampu se stínidlem? Pak je závěsná lampa Combi 1 určitě pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94162
Hledáte moderní závěsnou lampu se stínidlem? Pak je závěsná lampa Combi 1 určitě pro vás! Tato závěsná lampa se stínidlem kombinuje moderní vzhled závěsné lampy s teplým vzhledem stínidla. Lampa má průměr 45 cm a výšku 115 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Šňůra má délku 110 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S závěsnou lampou Combi 1 můžete svému interiéru poskytnout krásný poutač s důrazem na moderní styl. Tento velmi žádaný produkt Moderní závěsná lampa bílá se stínidlem 45 cm tupá – Combi 1 seženete již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice zavesna svitidla! Vyberte si zcela nové kousky ze zmíněné kategorie za super cenu.

Velmi oblíbený kus Moderní závěsná lampa bílá se stínidlem 45 cm tupá - Combi 1 s osvědčenou značkou QAZQA jednoduše můžete pořídit právě dnes v bezva akci. Cena od 729 Kč.