Moderní závěsná lampa bílá s bílým odstínem 50 cm – Combi 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97055 Hledáte moderní závěsnou lampu se stínidlem? Pak je závěsná lampa Combi 1 určitě pro... více informací »
Moderní závěsná lampa bílá s bílým odstínem 50 cm - Combi 1
Značka: QAZQA
679 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97055 Hledáte moderní závěsnou lampu se stínidlem? Pak je závěsná lampa Combi 1 určitě pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97055
Hledáte moderní závěsnou lampu se stínidlem? Pak je závěsná lampa Combi 1 určitě pro vás! Tato závěsná lampa se stínidlem kombinuje moderní vzhled závěsné lampy s teplým vzhledem stínidla. S závěsnou lampou Combi 1 můžete svému interiéru poskytnout krásný poutač s důrazem na industriální styl. Lampa má průměr 50 cm, minimální výšku 60 cm a maximální výšku 142,5 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Šňůra má délku 110 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vyberte si atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Combi 1! Hodně povedený produkt dostanete aktuálně tady na našich stránkách v sekci zavesna svitidla! Nyní koupíte jiné výrobky z této rubriky za výhodné peníze!

Akční produkt Moderní závěsná lampa bílá s bílým odstínem 50 cm - Combi 1 od společnosti QAZQA získáte zrovna za akční cenu! Aktuálně v akci za 679 Kč.