Moderní závěsná lampa bílá – Lofty

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98294 Jsme zamilovaní do závěsné lampy Lofty. Jednoduchá a elegantní lampa. Krásné nad jídelním stolem, v... více informací »
Moderní závěsná lampa bílá - Lofty
Značka: QAZQA
2 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98294 Jsme zamilovaní do závěsné lampy Lofty. Jednoduchá a elegantní lampa. Krásné nad jídelním stolem, v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98294
Jsme zamilovaní do závěsné lampy Lofty. Jednoduchá a elegantní lampa. Krásné nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo v hale jako poutač. Lampa je zakončena zářivě bílou barvou se zlatým vnitřkem stínidel. Tento zlatý nádech vytváří večer pěkný světelný efekt. Je výškově nastavitelný. Minimální výška 70,5 cm a maximálně 200 cm. Má délku 190 cm. Čepice mají průměr 38 cm. Doplňte svoji závěsnou lampu Lofty dvěma světelnými zdroji, které se vejdou do svítidla E27 (každý max. 60 W). Lampa je také stmívatelná; vytvořte s závěsnou lampou Lofty útulnou atmosféru.

Tento exkluzivní výrobek Moderní závěsná lampa bílá - Lofty od známé kvalitní značky QAZQA máte možnost získat zde za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 2 079 Kč.