Moderní závěsná lampa bílá 70 cm – Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96649 Závěsná lampa Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do moderního a elegantního interiéru.... více informací »
Moderní závěsná lampa bílá 70 cm - Magna
Značka: QAZQA
5 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96649 Závěsná lampa Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do moderního a elegantního interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96649
Závěsná lampa Magna je jedním z našich oblíbených. Dokonale se hodí do moderního a elegantního interiéru. Rafinovanou lampou je tato velká závěsná lampa Magna. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Vnitřek je stříbrné barvy a není těsný, což v kapuci vytváří pěkný stínový efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen nádhernou záře! Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má tři velké objímky E27 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (každý max. 60 W). Krásná speciální závěsná lampa ze skleněného vlákna, jejíž strukturu je stále jasně rozeznatelné. Tato závěsná lampa má průměr 70 cm a výšku 135 cm. Tuto lampu můžete během instalace zkrátit na požadovanou výšku. Vyberte si atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Magna!Velmi prodávaný produkt Moderní závěsná lampa bílá můžete pořídit také tu na webu ve známé sekci zavesna svitidla! Nyní si můžete pořídit další produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na další skvělé kousky od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční kousek Moderní závěsná lampa bílá 70 cm - Magna od výrobce s dobrým jménem QAZQA lze koupit momentálně na webu pořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 5 169 Kč.