Moderní závěsná lampa bílá 55cm včetně LED 3 stupňové stmívatelné – Rowan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98410 Pro někoho, kdo miluje skutečný design, je Rowan skvělým příkladem. Kombinace černé barvy a kovu dodává... více informací »
Moderní závěsná lampa bílá 55cm včetně LED 3 stupňové stmívatelné - Rowan
Značka: QAZQA
3 249 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98410 Pro někoho, kdo miluje skutečný design, je Rowan skvělým příkladem. Kombinace černé barvy a kovu dodává...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98410
Pro někoho, kdo miluje skutečný design, je Rowan skvělým příkladem. Kombinace černé barvy a kovu dodává lampě pěkný doplněk. Tvar lampy je opravdu jedinečný! Skvěle vypadá nad vaším moderním jídelním stolem nebo v obývacím pokoji. Lampa má celkovou výšku 120 cm a průměr 55 cm. Montážní deska má průměr 15,5 cm. Díky integrované LED má Rowan dlouhou životnost (30 000 hodin hoření). S 1500 lumeny je to lampa s vysokou intenzitou světla. Kdo má rád více atmosféry, může tuto lampu také ztlumit, Rowan je vybaven funkcí 3stupňového stmívání. To znamená, že si můžete vybrat vlastní polohu stmívání. Na pozici 1 svítí lampa na 100%, na pozici 2 na 60%a na pozici 3 je velmi příjemné světlo: pak lampa svítí pouze na 30%. Hledáte ve svém domě skutečný poutač? Pak si pořiďte tento jeřáb do svého domova a dotvořte svůj interiér!
Unikátní a oblíbený produkt Moderní závěsná lampa bílá 55cm včetně LED 3 stupňové můžete získat zrovna na stránkách ve známé kategorii zavesna svitidla. Nyní můžete najít akční produkty z naší kategorie za super cenu!

Vynikající produkt Moderní závěsná lampa bílá 55cm včetně LED 3 stupňové stmívatelné - Rowan originál od značky QAZQA jednoduše pořídíte teď extra se slevou. Aktuálně za 3 249 Kč.