Moderní závěsná lampa 3-světlo černá se zlatem – Mia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97356 Mia je venkovská závěsná lampa, která je krásně zakončena černou barvou a zlatým vnitřkem odstínů: což... více informací »
Moderní závěsná lampa 3-světlo černá se zlatem - Mia
Značka: QAZQA
3 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97356 Mia je venkovská závěsná lampa, která je krásně zakončena černou barvou a zlatým vnitřkem odstínů: což...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97356
Mia je venkovská závěsná lampa, která je krásně zakončena černou barvou a zlatým vnitřkem odstínů: což vytváří pěkný světelný efekt nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji! Díky této závěsné lampě bude mít vaše ložnice také klidnou atmosféru. Lampa má průměr 75 cm, minimální výšku 75 cm a maximální výšku 186,5 cm. Montážní deska má průměr 35 cm a výšku 2,5 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 60 W), ty je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Poutač v domě? To je Mia! Kvalitní a žádaný kus naleznete zrovna tady u nás umístěný v kategorii zavesna svitidla. Najděte si jiné výrobky z této známé sekce za příznivou cenu!

Tento velmi oblíbený výrobek Moderní závěsná lampa 3-světlo černá se zlatem - Mia od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA jednoduše pořídíte u nás právě za příznivou cenu! Aktuálně za super cenu 3 169 Kč.