Moderní zapuštěný sklopný černý sklopný – Club

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102832 Zapuštěné místo Club odpovídá jakémukoli interiéru. Černá povrchová úprava dodává... více informací »
Moderní zapuštěný sklopný černý sklopný - Club
Značka: QAZQA
495 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102832 Zapuštěné místo Club odpovídá jakémukoli interiéru. Černá povrchová úprava dodává...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102832
Zapuštěné místo Club odpovídá jakémukoli interiéru. Černá povrchová úprava dodává místu luxusní vzhled! Pěkné na tomto místě je, že jej lze dvakrát naklonit díky dvěma různým prstencům. Osvětlete světlo přesně tam, kde je to potřeba! Toto místo má průměr 10 cm. Instalační hloubka tohoto místa je 10 cm a instalační průměr je 8,5 cm. Se světelným zdrojem GU10 až 50 W (není součástí dodávky). Toto místo můžete ztlumit externím stmívačem. Stmívač není součástí dodávky. To umožňuje používat tento reflektor jako základní osvětlení, funkční osvětlení a náladové osvětlení. Jděte do stylu s tímto krásným a funkčním zapuštěným reflektorovým klubem!
Výjimečný a žádaný produkt Moderní zapuštěný sklopný černý sklopný – Club jde získat právě teď na našem webu ve známé kategorii podhledove svetlo! Nyní pořídíte zcela nové produkty z této populární kategorie za super cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce QAZQA dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží

Ve slevě produkt Moderní zapuštěný sklopný černý sklopný - Club od populární značky QAZQA je k sehnání právě teď extra výhodně! Cenově vychází na 495 Kč.