Moderní zapuštěný bodový hliník o tloušťce 3 mm – Qure

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91100 Tento Qure se zcela hodí do moderního prostředí, vypadá hezky na chodbě nebo v kuchyni!... více informací »
Moderní zapuštěný bodový hliník o tloušťce 3 mm - Qure
Značka: QAZQA
335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91100 Tento Qure se zcela hodí do moderního prostředí, vypadá hezky na chodbě nebo v kuchyni!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91100
Tento Qure se zcela hodí do moderního prostředí, vypadá hezky na chodbě nebo v kuchyni! Díky hodnotě IP IP20 je toto zapuštěné místo vhodné pouze pro zavěšení uvnitř. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je, že se dá naklonit. Takže si můžete osvětlit temná zákoutí ve svém domě, kdekoli chcete! Qure je vyroben z plného hliníku o tloušťce 3 mm, který poskytuje houževnatý a robustní efekt. Bod je čtvercový, ale má kulatou instalační velikost, ideální pro montáž. Instalační rozměry tohoto Qure: průměr 9 cm a hloubka 10 cm. Obecná velikost tohoto místa je 10 cm na délku a šířku. Tento Qure můžete kompletně doplnit světelným zdrojem GU10 s maximálním výkonem 50 Wattů. Pokud si ji chcete večer zútulnit, můžete tuto lampu také ztlumit (stmívač není součástí balení). Rozjasněte svůj domov s tímto Qure!Tento velmi žádaný produkt Moderní zapuštěný bodový hliník o tloušťce 3 mm – seženete právě teď tady na našem webu v kategorii podhledove svetlo. Vyberte si ostatní zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Zcela unikátní produkt Moderní zapuštěný bodový hliník o tloušťce 3 mm - Qure od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA naleznete v aktuální nabídce extra výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 335 Kč.