Moderní zapuštěný bodový hliník IP54 stmívatelný – Anex

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89392 Umístěte svou koupelnu do reflektorů s tímto zapuštěným reflektorem Anex. Díky vysoké... více informací »
Moderní zapuštěný bodový hliník IP54 stmívatelný - Anex
Značka: QAZQA
185 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89392 Umístěte svou koupelnu do reflektorů s tímto zapuštěným reflektorem Anex. Díky vysoké...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 89392
Umístěte svou koupelnu do reflektorů s tímto zapuštěným reflektorem Anex. Díky vysoké hodnotě IP IP54 je chráněn proti stříkající vodě. Je velmi vhodný pro mokré oblasti, jako je koupelna, a může také dokonale viset venku na terase! Anex má průměr 8,5 cm. Instalační rozměry: průměr 6,5 cm a hloubka 9 cm. Kompletně to doplňte světelným zdrojem GU10 o výkonu 50 W. Toto zapuštěné místo je na vysokém napětí (230 V) a lze jej proto snadno instalovat bez transformátoru. Díky hliníkovému materiálu. zvýšený okraj a použití skla okamžitě dávají Anexu moderní nádech. Stmívání tohoto osvětlení je také možné (stmívač není součástí dodávky)! Osvětlete svou koupelnu nebo terasu tímto Anex! Krásné zapuštěné místo, které chrání světelný zdroj „silným“ hliníkovým prstencem a matným sklem, takže je dosaženo ochrany IP54, a proto je vhodné pro venkovní použití nebo v koupelně.

Akční výrobek Moderní zapuštěný bodový hliník IP54 stmívatelný - Anex od této skvělé značky QAZQA seženete zde teď právě až neuvěřitelně levně! Akční cena od 185 Kč.