Moderní zapuštěný bodový hliník IP44 – kulatý Xena

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 43554 Toto kulaté zapuštěné místo se perfektně hodí do každého interiéru! Xena Round má průměr 7,8 cm a je... více informací »
Moderní zapuštěný bodový hliník IP44 - kulatý Xena
Značka: QAZQA
235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 43554 Toto kulaté zapuštěné místo se perfektně hodí do každého interiéru! Xena Round má průměr 7,8 cm a je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 43554
Toto kulaté zapuštěné místo se perfektně hodí do každého interiéru! Xena Round má průměr 7,8 cm a je důležité vědět, že instalační rozměry: průměr 6,8 cm a hloubka 12 cm. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 s výkonem až 50 W. Díky vysoké hodnotě IP IP44 jej lze perfektně nainstalovat kolem vany v koupelně nebo venku pod baldachýn vaší terasy. Toto zapuštěné místo je také stmívatelné (stmívač není součástí dodávky) a vytváří tak večer příjemnou atmosféru! Jedná se o zapuštěné místo na vysokém napětí, a proto se snadno instaluje bez transformátorů. Jděte na moderní a vyberte si toto kolo Xena!
Tento skvělý výrobek máte možnost pořídit ještě tu zařazený v rubrice podhledove svetlo. Vyhledejte si ještě ostatní kusy z této populární kategorie ve výhodné akci. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě výrobek Moderní zapuštěný bodový hliník IP44 - kulatý Xena od našeho známého výrobce QAZQA pohodlně dostanete právě dnes ve výprodejové akci. Ve skvělé akci za 235 Kč.