Moderní zapuštěný bodový hliník AR70 – Cisco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103199 Perfektní místo, které se hodí všude; to je zapuštěné místo společnosti Cisco. Distribuce světla je... více informací »
Moderní zapuštěný bodový hliník AR70 - Cisco
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103199 Perfektní místo, které se hodí všude; to je zapuštěné místo společnosti Cisco. Distribuce světla je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103199
Perfektní místo, které se hodí všude; to je zapuštěné místo společnosti Cisco. Distribuce světla je příjemná a tichá díky reflektoru světelného zdroje, který umístíte na toto místo, a to světelnému zdroji GU10 ve formátu AR70 (světelný zdroj není součástí dodávky). Skvrna má výšku 8 cm a průměr 11,2 cm. Instalační hloubka tohoto místa je 10 cm a instalační průměr je 9,7 cm. Hliníková povrchová úprava dává tomuto zapuštěnému bodu elegantní vzhled. Toto místo můžete dokonale použít jako základní osvětlení nebo funkční osvětlení. Pro dokonalou kombinaci s náladovým osvětlením můžete toto místo ztlumit externím stmívačem. To není zahrnuto. Doplňte svůj interiér těmito praktickými a krásnými zapuštěnými reflektory Cisco!
Vysoce kvalitní kus Moderní zapuštěný bodový hliník AR70 – Cisco máte možnost koupit zrovna tu v kategorii podhledove svetlo. Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Dodavatel QAZQA vám představuje vynikající sortiment.

Tento nejprodávanější výrobek Moderní zapuštěný bodový hliník AR70 - Cisco od přední značky QAZQA najdete momentálně na webu za akční cenu. Nyní pořídíte od 365 Kč.