Moderní zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné IP65 – Blanca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103275 Elegantní a moderní zapuštěné místo s vestavěným energeticky účinným LED osvětlením. Perfektní... více informací »
Moderní zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné IP65 - Blanca
Značka: QAZQA
259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103275 Elegantní a moderní zapuštěné místo s vestavěným energeticky účinným LED osvětlením. Perfektní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103275
Elegantní a moderní zapuštěné místo s vestavěným energeticky účinným LED osvětlením. Perfektní zapuštěné místo pro venkovní použití, částečně kvůli hodnotě IP IP65. Můžete jej také umístit do koupelny, protože je ideálním místem pro základní osvětlení. Bod má průměr 9 cm. Instalační rozměry: hloubka 5,5 cm a průměr 7 cm. Lampa má průměrně 25 000 hodin hoření. Poskytuje teplé bílé světlo 350 lumenů a 2700 Kelvinů. Bod je stmívatelný pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světel, získáte 100% (úplné) světlo. Podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (atmosférické) světlo. Tímto způsobem vždy používáte příjemnou intenzitu světla. Hledáte nadčasové zapuštěné místo? Jděte na Blancu!Tento zlevněný produkt pořídíte bez problémů na webu zařazený v rubrice podhledove svetlo! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Věhlasný výrobce QAZQA nabízí kvalitní sortiment. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kousky od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Moderní zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné IP65 - Blanca od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA pohodlně pořídíte právě zde ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 259 Kč.