Moderní zapuštěné bodové černé nastavitelné – Chuck 111

Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 102854 Toto krásné a moderní zapuštěné místo je zcela zabudováno do stropu, takže... více informací »
Moderní zapuštěné bodové černé nastavitelné - Chuck 111
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 102854 Toto krásné a moderní zapuštěné místo je zcela zabudováno do stropu, takže...

Výrobce: QAZQA Professional
Produkt číslo: 102854
Toto krásné a moderní zapuštěné místo je zcela zabudováno do stropu, takže je jeden celek. Sklíčidlo 111 je vyrobeno z hliníku a je opatřeno černou barvou. Tím je zajištěno, že se hodí do každého interiéru. Zapuštěné místo má výšku 9,8 cm, šířku 16 cm a délku 16 cm. Instalace má hloubku 15 cm a průměr 14,5 cm. Chuck 111 je dodáván bez světelného zdroje. Nezapomeňte si tedy objednat světelný zdroj pro montáž GU10 (max. 50 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Vzhledem k tomu, že místo je otočné, můžete zjistit, kde světlo svítí, super praktické! Skutečná klasika mezi zapuštěnými reflektory a rozhodně by neměla chybět ve vašem interiéru. Zapuštěné místo Chuck 111! Akční a ve slevě produkt jde koupit bez obtíží na webu umístěný v rubrice podhledove svetlo. Připravili jsme skvělé zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další kousky od výrobce QAZQA Professional. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce QAZQA Professional dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a žádaný produkt Moderní zapuštěné bodové černé nastavitelné - Chuck 111 od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA pořídíte právě teď v naší nabídce za super peníze! Produkt momentálně prodáváme za 775 Kč.