Moderní zapuštěné bodové černé IP44 – Xena Round

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97595 Perfektní zapuštěné místo pro váš interiér! S touto černou Xenou dodáte svému domovu... více informací »
Moderní zapuštěné bodové černé IP44 - Xena Round
Značka: QAZQA
555 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97595 Perfektní zapuštěné místo pro váš interiér! S touto černou Xenou dodáte svému domovu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97595
Perfektní zapuštěné místo pro váš interiér! S touto černou Xenou dodáte svému domovu mimořádně moderní nádech. Má průměr 7,8 cm a výšku 6,5 cm. Vestavěný má hloubku 12 cm a průměr 6,8 cm. Zahrnuje upínací pružiny. S hodnotou IP IP44 je odolný proti stříkající vodě a může být perfektně umístěn kolem vaší vany v koupelně nebo pod venkovní terasou. Spot je dodáván bez světelného zdroje, zakončete ho světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 Watt. Tato lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky)! Vytvořte zvláštní atmosféru s tímto zapuštěným místem.

Tento designový kousek Moderní zapuštěné bodové černé IP44 - Xena Round od značky s dlouholetou tradicí QAZQA jednoduše seženete teď za výhodnou cenu. Ceny od 555 Kč.