Moderní zapuštěné bodové černé 12 cm – Buco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102871 Buco je elegantní a nadčasové zapuštěné místo, zcela dokončené v černé barvě. Má... více informací »
Moderní zapuštěné bodové černé 12 cm - Buco
Značka: QAZQA
435 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102871 Buco je elegantní a nadčasové zapuštěné místo, zcela dokončené v černé barvě. Má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102871
Buco je elegantní a nadčasové zapuštěné místo, zcela dokončené v černé barvě. Má průměr 12 cm, instalační hloubka je 10 cm. Skvělá věc na tomto místě je, že můžete snadno vyplnit velké otvory nejméně 6 cm a maximálně 10 cm. Tam, kde například někdy visela lampa. Toto zapuštěné místo je dodáváno s praktickou upínací pružinou, takže můžete místo snadno namontovat. Toto nadčasové Buco je dokonale vhodné jako základní osvětlení ve vaší kuchyni, obývacím pokoji nebo hale. Buco se cítí jako doma v každé místnosti! Doplníte jej světelným zdrojem GU10 max. 50 Wattů. Poznámka: tento světelný zdroj musíte objednat samostatně. Bod je také stmívatelný externím stmívačem. Dokončete své základní osvětlení doma s naším zapuštěným bodem Buco.

Exkluzivní produkt Moderní zapuštěné bodové černé 12 cm - Buco značky QAZQA získáte právě teď u nás za super peníze. Nyní lze objednat jen za 435 Kč.