Moderní zapuštěné bodové černé 11,2 cm nastavitelné – Cisco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103198 Bodové osvětlení je v moderním interiéru nepostradatelné. To je také případ tohoto Ciso! Díky své... více informací »
Moderní zapuštěné bodové černé 11
Značka: QAZQA
315 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103198 Bodové osvětlení je v moderním interiéru nepostradatelné. To je také případ tohoto Ciso! Díky své...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103198
Bodové osvětlení je v moderním interiéru nepostradatelné. To je také případ tohoto Ciso! Díky své instalaci bod zajišťuje, že pěkně proudí v linii stropu. Černá barva mu dodává elegantní a moderní vzhled. Cisco je vyrobeno z hliníku s ocelí. Má průměr 11,2 cm a výšku 8 cm. Vestavěný má průměr 9,7 cm a hloubku 10 cm. Zapuštěné bodové světlo doplníte světelným zdrojem s výbojkou GU10 (max. 50 W). Místo můžete připojit k stmívači a vytvořit tak další atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Pěkný doplněk vašeho obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Společnost Cisco dodá vašemu interiéru přesně to moderní kousek skládačky, který potřebuje!

Designový produkt Moderní zapuštěné bodové černé 11,2 cm nastavitelné - Cisco od značky s dlouholetou tradicí QAZQA naleznete zrovna dneska trvale výhodně. Stojí teď u nás 315 Kč.