Moderní zapuštěné bodové bílé ozdobné – Impact 70

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102901 Minimalistický vzhled místa Impact 70 činí z této skutečně nadčasové varianty. Toto... více informací »
Moderní zapuštěné bodové bílé ozdobné - Impact 70
Značka: QAZQA
849 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102901 Minimalistický vzhled místa Impact 70 činí z této skutečně nadčasové varianty. Toto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102901
Minimalistický vzhled místa Impact 70 činí z této skutečně nadčasové varianty. Toto zapuštěné místo je sklopné, takže můžete dokonale osvětlit různé části vašeho domova, obchodu nebo kanceláře. Skvrna má průměr 9,8 cm. Instalační průměr spotu je 10 cm a instalační hloubka je 12 cm. Se světelným zdrojem AR70 GU10 až 50 W můžete toto zapuštěné místo dokončit (světelný zdroj není součástí dodávky). Tato varianta světelného zdroje GU10 AR70 má široký reflektor, který světlo pěkně distribuuje po místnosti. Toto svítidlo je také stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Spot je vyroben z hliníku, který okamžitě vytváří luxusní vzhled. Hledáte zapuštěné místo, které patří do jakéhokoli interiéru? Pak jděte na bílé zapuštěné místo Impact 70!
Kvalitní a žádaný výrobek Moderní zapuštěné bodové bílé ozdobné je k získání bez obtíží tady na webu v sekci podhledove svetlo! Nyní můžete získat ostatní zboží z této známé sekce ve výhodné akci! Značka QAZQA pro své zákazníky dodává špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený a akční kus Moderní zapuštěné bodové bílé ozdobné - Impact 70 od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA máte možnost koupit v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Nyní nakoupíte za 849 Kč.