Moderní zapuštěné bodové bílé nastavitelné – sklíčidlo 111

Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 102853 Toto krásné a moderní zapuštěné místo je zcela zabudováno do stropu, takže je jeden celek.... více informací »
Moderní zapuštěné bodové bílé nastavitelné - sklíčidlo 111
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 102853 Toto krásné a moderní zapuštěné místo je zcela zabudováno do stropu, takže je jeden celek....

Výrobce: QAZQA Professional
Produkt číslo: 102853
Toto krásné a moderní zapuštěné místo je zcela zabudováno do stropu, takže je jeden celek. Sklíčidlo 111 je vyrobeno z hliníku a má bílou povrchovou úpravu. Tím je zajištěno, že se hodí do každého interiéru. Zapuštěné místo má výšku 9,8 cm, šířku 16 cm a délku 16 cm. Instalace má hloubku 15 cm a průměr 14,5 cm. Chuck 111 je dodáván bez světelného zdroje. Nezapomeňte si tedy objednat světelný zdroj pro montáž GU10 (max. 50 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Vzhledem k tomu, že místo je otočné, můžete zjistit, kde světlo svítí, super praktické! Skutečná klasika mezi zapuštěnými reflektory a rozhodně by neměla chybět ve vašem interiéru. Zapuštěné místo Chuck 111!
Tento zlevněný produkt Moderní zapuštěné bodové bílé pořídíte již dnes na webu zařazený v sekci podhledove svetlo. Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední dodavatel QAZQA Professional pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Super výrobek Moderní zapuštěné bodové bílé nastavitelné - sklíčidlo 111 od známého předního výrobce QAZQA lze zakoupit momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Nabídka již od 775 Kč.