Moderní zapuštěná sklopná sada z bodové oceli 10 – Edu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98715 Toto zapuštěné místo Edu je v moderním interiéru zcela doma. Díky oceli získává opravdu elegantní vzhled.... více informací »
Moderní zapuštěná sklopná sada z bodové oceli 10 - Edu
Značka: QAZQA
1 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98715 Toto zapuštěné místo Edu je v moderním interiéru zcela doma. Díky oceli získává opravdu elegantní vzhled....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98715
Toto zapuštěné místo Edu je v moderním interiéru zcela doma. Díky oceli získává opravdu elegantní vzhled. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je to, že je sklopné: takže osvětlete svůj prostor tak, jak chcete! Lampa má výšku 11 cm, délku 9 cm a šířku 9 cm. Instalace má hloubku 11 cm a průměr 7,4 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s výbojkou GU10 (max. 50 W), je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Jděte na moderní a vyberte si toto Edu! Nyní cenově dostupné v sadě 10.

Tento velmi oblíbený produkt Moderní zapuštěná sklopná sada z bodové oceli 10 - Edu od top značky QAZQA dostanete na našich stránkách za rozumné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 1 665 Kč.