Moderní zapuštěná lampa tmavě šedá IP44 – hurikán

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93932 Tato praktická zapuštěná tvarovka Hurricane je vyrobena z nerezové oceli. Světlo je atraktivně distribuováno... více informací »
Moderní zapuštěná lampa tmavě šedá IP44 - hurikán
Značka: QAZQA
779 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93932 Tato praktická zapuštěná tvarovka Hurricane je vyrobena z nerezové oceli. Světlo je atraktivně distribuováno...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93932
Tato praktická zapuštěná tvarovka Hurricane je vyrobena z nerezové oceli. Světlo je atraktivně distribuováno pomocí „lamel“. Tato nástěnná lampa je velmi vhodná pro venkovní použití, protože má IP44. Snadné připojení na 230 voltů a zapuštěná lampa je dodávána se zapuštěnou krabicí pro zapuštěný beton a kámen. Lampa má délku 23,3 cm a šířku 10 cm. Vestavěný má délku 22,8 cm a šířku 7,8 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Celkově je tato zapuštěná lampa Hurricane moderním a elegantním doplňkem vašeho domova.

Akční a ve slevě produkt Moderní zapuštěná lampa tmavě šedá IP44 - hurikán od výrobce s dobrým jménem QAZQA lze zakoupit u nás nyní za zcela nejnižší cenu. Právě teď za cenu 779 Kč.