Moderní zapuštěná lampa ocel IP44 – hurikán

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93931 Tato praktická zapuštěná tvarovka Hurricane je vyrobena z nerezové oceli. Světlo je... více informací »
Moderní zapuštěná lampa ocel IP44 - hurikán
Značka: QAZQA
405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93931 Tato praktická zapuštěná tvarovka Hurricane je vyrobena z nerezové oceli. Světlo je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93931
Tato praktická zapuštěná tvarovka Hurricane je vyrobena z nerezové oceli. Světlo je atraktivně distribuováno pomocí „lamel“. Tato nástěnná lampa je velmi vhodná pro venkovní použití, protože má IP44. Snadné připojení na 230 voltů a zapuštěná lampa je dodávána se zapuštěnou krabicí pro zapuštěný beton a kámen. Lampa má délku 23,3 cm a šířku 10 cm. Vestavěný má délku 22,8 cm a šířku 7,8 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Celkově je tato zapuštěná lampa Hurricane moderním a elegantním doplňkem vašeho domova.Kvalitní a žádaný kousek Moderní zapuštěná lampa ocel IP44 – jde získat snadno tu na webu umístěný v rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete koupit vyjímečné kusy ve zmíněné rubrice za super cenu. Populární dodavatel QAZQA dodává kvalitní zboží. Nakupujte výhoděn u nás! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých kousků od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Moderní zapuštěná lampa ocel IP44 - hurikán od značky s dobrým jménem QAZQA lze sehnat v naší internetové nabídce levně. Nyní pořídíte za 405 Kč.