Moderní zapuštěná bodová černá AR70 – Dept

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103196 Získejte stylové zapuštěné místo ve svém domě s tímto zapuštěným místem Dept! Matná černá skvrna... více informací »
Moderní zapuštěná bodová černá AR70 - Dept
Značka: QAZQA
339 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103196 Získejte stylové zapuštěné místo ve svém domě s tímto zapuštěným místem Dept! Matná černá skvrna...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103196
Získejte stylové zapuštěné místo ve svém domě s tímto zapuštěným místem Dept! Matná černá skvrna dodává této skvrně luxusní vzhled. Skvrna má výšku 8,9 cm a průměr 10,8. Instalační hloubka je 10 cm a instalační průměr je 9,7. Spot je dodáván bez světelného zdroje, ale se světelným zdrojem GU10 ve formě AR70 je tento spot kompletní. Tímto způsobem si můžete vybrat perfektní zdroj světla, který potřebujete. Toto místo můžete ztlumit externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Díky tomu je volba zcela zdarma: s tímto bodem se vydáte na dokonalé základní osvětlení, náladové osvětlení nebo funkční osvětlení. Jedna věc je jistá: s tímto místem máte alespoň jistotu luxusního vzhledu vašeho interiéru!Tento akční kus je k dostání ještě na našich stránkách umístěný v sekci podhledove svetlo. Podívejte se na vyjímečné kusy z této sekce za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce QAZQA vám poskytuje vynikající produkty.

Levný produkt Moderní zapuštěná bodová černá AR70 - Dept od odblíbeného výrobce QAZQA máte možnost koupit na našich stránkách teď v bezva akci. Ceny již od 339 Kč.