Moderní zapuštěná bodová bílá se zlatem – Insta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102827 Krásné bílé zapuštěné bodové světlo jako základní osvětlení, to Insta. Je zakončen... více informací »
Moderní zapuštěná bodová bílá se zlatem - Insta
Značka: QAZQA
309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102827 Krásné bílé zapuštěné bodové světlo jako základní osvětlení, to Insta. Je zakončen...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102827
Krásné bílé zapuštěné bodové světlo jako základní osvětlení, to Insta. Je zakončen zlatým interiérem, který vám poskytne útulné a rozptýlené světlo ve vašem prostoru. Zapuštěné místo může dokonale sloužit jako základní lampa v kuchyni, obývacím pokoji nebo v hale. S tímto topperem můžete poskytnout každou místnost v domě! Má průměr 7 cm a výšku 8 cm. Instalační rozměry: hloubka 10 cm a průměr 6,5 cm. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o výkonu max. 50 W. Poznámka: tento světelný zdroj není součástí dodávky, stále si jej můžete objednat v našem internetovém obchodě. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Poskytněte svému domovu luxusní základní osvětlení s Insta!

Tento výjimečný kousek Moderní zapuštěná bodová bílá se zlatem - Insta od této skvělé značky QAZQA lze pořídit momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! Výhodně za skvělou cenu 309 Kč.